O nas

 

Witamy Państwa w naszym sklepie internetowym.

Firma nasza specjalizuje się grawerowaniem szkła pod indywidualne zamówienie na różne okazje m.in śluby, rocznice, urodziny, jubileusze, imieniny, zawody sportowe, podziękowania, konsekracje, konkursy itp.

Nasze produkty wykonujemy indywidualnie z największą starannością dlatego też gwarantujemy najwyższą jakość usług w przystępnych cenach. Do zdobienia produktów wykorzystujemy różne metody obróbki szkła w zależności od materiału takie jak: piaskowanie i grawerowanie ręczne tzw. Wyżynanie na powierzchni szkła.

W naszej ofercie znajdziecie prezent na każdą okazję. Posiadamy bardzo szeroki wybór wazonów o różnej wielkości, statuetek o różnych kształtach, karafki, kieliszki do szampana, wina czy wódki i wiele wiele innych…

W firmie GRAW-GLASS mamy możliwość wykonania oryginalnych wzorów które  zdobią szklane zabudowy, okna, elewacje, elementy szaf, kuchnie, kabiny prysznicowe, meble, tablice  informacyjne, lustra i... wszystko, na co pozwala technologia oraz wyobraźnia Klienta.Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty, która cały czas jest na etapie rozwoju:)

GłównaGłówna